Właściciele psów i kotów coraz częściej szukają sklepów internetowych, które oferują dobre…
AdminPrzypięty post
🐾 Wielka bitwa futrzaków! 🐾
Admin dorzucił(a) artykuł
Właściciele psów i kotów coraz częściej szukają sklepów internetowych, które oferują dobre produkty w rozsądnych cenach. Rosnące koszty utrzymania pupili sprawiają, że klienci zwracają uwagę nie tylko na jakość, ale również na atrakcyjne promocje i okazje cenowe. Jednym z...
Boni dorzucił(a) artykuł
Cześć 💛 ‼️‼️bardzo proszę o pomoc 🙏‼️‼️Mam na imię Marta i chcę Ci przedstawić Bonnie – mojego adoptowanego pieska, który od pierwszego dnia skradł moje serce.Niedawno dowiedziałam się, że ma guza, który musi zostać pilnie usunięty. Każdy dzień jest dla niej...
Boni stał się zarejestrowanych użytkownikiem
Boni stał się zarejestrowanych użytkownikiem
Od miesiąca mamy w domu małego labradorka – Lusię. Dopiero się poznajemy, ale już teraz mogę powiedzieć, że decyzja o zabraniu psa, była najlepsza jaką mogliśmy podjąć 🙂 Zastanawia mnie tylko 1 kwestia, a mianowicie – paznokcie. Czy obcinać je? Jeśli tak, to czym dokładnie? I jak, aby nie zrobić Lusi krzywdy? A może zostawić i sama je sobie… h…Zobacz więcej
My swojemu delikatnie piłujemy jeżeli jakiś robi sie za dlugi lub za ostry
Ja nie obcinam swojemu, sam jest w stanie sobie je piłować na spacerach.
Nie, nie obcinam – tak samo nie obcinam ogona i staram się nie ingerować w ich naturalne systemy
Biegnie pies przez pustynię i widzi drzewo:
-Jeśli to znowu fatamorgana, to mi chyba pęcherz pęknie
W klinice weterynaryjnej siedzą 2 psy – rottweiler i doberman. Mimo, że obie rasy za sobą nie przepadają, to z nudów zaczynają konwersację:
– Ty, co ci dolega? – pyta doberman.
– A, wiesz, w sumie nic, ale po tym jak pogryzłem listonosza idę do uśpienia :-/ – odpowiada rottweiler. – A ty? Dlaczego się tu znalazłeś? Wyglądasz raczej na zdrowego d…Zobacz więcej
Rozmawiają ze sobą trzy psy i chwalą się swoimi dziewczynami, Azor:
– Ja mam dziewczynę, tylko że to jest kocica.
Pokazuje zdjęcie.
Burek i Ciapek:
– Śliczna, szkoda że kocica…
Burek:
– Ja też mam dziewczynę, tylko że to fretka.
Wyciąga zdjęcie.
Azor i Ciapek:
– No ładna, ale … fretka…
Ciapek:
– Ja też mam dziewczynę, nas…Zobacz więcej
Do baru wchodzi niepozorny mężczyzna
– Przepraszam… czyj był ten rotwailer przed barem…
– Mój! – podnosi się potężny brodacz – Ale jak to “był”?
– Bo mój jamnik go zabił…
– Co ty gadasz!? Jamnik mojego rotwailera? Jak!!?
– No… W gardle mu stanął…
Cześć, Marek. Kto cię tak pogryzł?
– Mój pies.
– Jak to się stało?
– Wróciłem do domu trzeźwy i mnie nie poznał.
Psiarka dołączył(a) do grupy Labrador Retriever
Aska93 dołączył(a) do grupy Labrador Retriever
Chciałbym kupić psa dla mnie, niestety z racji, że mieszkam w bloku i nie ma mnie w ciągu tygodnia między godziną 8-16, jest piesek, któremu by to bardzo nie przeszkadzało?? Może jakiś mały typu shitzu? Mam nadzieję, że pomożecie.
Mam spaniela, który przez większość dnia siedzi samemu w domu (z wyjątkiem sobót i niedzieli) i nie ma z nim żadnych kłopotów.
Spaniel to myśliwska rasa i odradzam go do mieszkania,a już tym bardziej jeżeli będzie przez większość czasu siedział sam. York to dobra propozycja, przynajmniej w kwestii ruchu czy spaceru nie wymaga go aż tak wiele.
Polecam pieska pluszowego…. nie ma wymagań, odpowiedni do bloku, może siedzieć 24 godziny sam a nie tylko 8…. a tak na poważnie, jak czytam takie tematy “to mi nóż w kieszeni się otwiera”
Tak,to też racja. Każdy chciałby psa który ie stawia wymagań i którym nie trzeba się zajmować,jednak niestety- nie ma tak dobrze i musimy być odpowiedzialni za żywą istotę. Daj znać na jaką rasę ostatecznie padł wybór.
chyba york ale niestety on bardzo dużo szczeka wieć jak bym się nie skusiła
Każdy pies szczeka,więc to jest nieuniknione w perspektywie czasu. Akurat York czy Jamnik to mniejsze rasy,które nie potrzebują tak dużo ruchu i będą w sam raz do małego mieszkanka otoczone opieka i miłością ze strony właściciela.
Właściciele psów i kotów coraz częściej szukają sklepów internetowych, które oferują dobre…

Cześć 💛 ‼️‼️bardzo proszę o pomoc 🙏‼️‼️Mam na imię Marta i chcę Ci…

Adopcja czworonogów to zawsze ogromna odpowiedzialność, a w przypadku starszych i schorowanych…

Portal społecznościowy dla miłośników zwierząt
Ranking użytkowników, Zgarnij nagrodę dla Użytkownika miesiąca, Co miesiąc super nagrody!